Kakva neopreznost

VIDEO Arsenal teškom mukom do slavlja: Nevjerojatan kiks vratara zamalo ih skupo koštao

Nogometaši Arsenala slavili su 2:1 protiv Brentforda u 28. kolu Premier lige.

Aaron Ramsdale (Foto: Afp)

Nogometaši Arsenala prenoćit će na prvom mjestu ljestvice engleskog prvenstva zahvaljujući teško izborenoj domaćoj 2:1 (1:1) pobjedi protiv Brentforda u susretu 28. kola.

Arsenal je dominirao tijekom čitavog susreta, poveo golom Roea (19) koji je glavom svladao Flekkena, ali je zbog pogreške vratara Ramsdalea, koji je na samom kraju prvog poluvremena previše oklijevao, pa je Wissa (45+4) uklizavanjem blokirao njegov pokušaj ispucavanja Brentford uspio poravnati.

BBB-ovci VIDEO Boysi najavili okupljanje ispred Maksimira, Dinamova nedjeljna utakmica u drugom planu divider

Nespretan potez Ramsdalea pogledajte OVDJE.

Tih 1:1 stajalo je sve do 86. minute kada je Havertz (86) još jednom nadvisio gostujuću obranu i donio veliko slavlje na Emiratesu.

Arsenal sada ima 64 boda, jedan više od Liverpoola, a dva više od trećeg Manchester Cityja koji igraju međusobno u nedjelju. Arsenal bi u slučaju remija u tom dvoboju ostao na vrhu, u suprotnom prvo će mjesto preuzeti pobjednik utakmice na Anfieldu.