ma tako je!

Modrić progovorio o svojim godinama i ušutkao kritičare pred milijunima ljudi

Luka Modrić na najbolji je način ušutkao kritičare koji mu govore da je star za najveću razinu nogometa.

Luka Modrić (Foto: Profimedia)

U derbiju 26. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid pobijedio je Sevillu s 1:0 golom kapetana hrvatske reprezentacije Luke Modrića u 81. minuti.

Modrić je ušao u igru u 75. minuti umjesto Nacha Fernandeza, a šest minuta kasnije sjajnim udarcem s 20 metara donio je pobjedu Kraljevskom klubu.

Da mu još nije kraj u Realu, to je Modrić na najbolji način pokazao. Zabio je vrlo važan gol u pohodu na naslov prvaka.

Hrvatski kapetan svima je pokazao što još može, a novinari su ga nakon utakmice pitali što misli o Sergiju Ramosu.

Modrić je odmah to iskoristio kako bi na najbolji način ušutkao kritičare.

''Ljudi nas uvijek gledaju po godinama, ali njegova je razina izvanredna, drago mi je što sam ga vidio'', rekao je Modrić španjolskim novinarima.

Luka Modrić Modrić je odmah nakon golčine uzeo mobitel i poslao jasnu poruku: Objava se ne prestaje lajkati divider

Luka Modrić Novinar kojeg prati milijun ljudi o Modriću: "Nemoj se nikad umiroviti, molim te" divider