Girona bolja od Betisa

Real slavio protiv Bilbaa i zadržao veliku prednost ispred Barcelone: Modriću 10 minuta

Nogometaši Real Madrida pobijedili su Athletic Bilbao 2:0 u 30. kolu La Lige.

Slavlje igrača Reala (Foto: Afp)

Nogometaši Real Madrida slavili su u derbiju 30. kola La Lige protiv Athletic Bilbaa 2:0 na Santiago Bernabeu.

Čovjek odluke za Kraljevski klub bio je Brazilac Rodrygo koji je dvaput zatresao mrežu Baska (8, 73).

Naš Luka Modrić ušao je u igru u 81. minuti susreta umjesto Tonija Kroosa.

Erling Haaland Haaland opet zakazao u jakoj utakmici, Keane dao neobičnu kritiku: "On je kao igrač iz četvrte lige" divider

U ranijem susretu susretu 30. kola španjolskog nogometnog prvenstva Girona je pobijedila Real Betis s 3:2, a pobjednički gol domaćin je zabio u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Girona je vodila 1:0 i 2:1, no Real Betis se oba puta vraćao. Međutim, kada je Christian Stuani zabio u drugoj minuti sudačke nadoknade više nije bilo vremena za novu promjenu rezultata.

Prva dva gola za Gironu zabio je Artem Dovbik (36-11m, 65), dok je dvostruki strijelac za goste bio Willian Jose (45+4, 76).