jedini strijelac

Kulenović: ''Idemo po duplu krunu! Kao zagrebačkom dečku, nema ništa bolje od gola Hajduku na Poljudu''

Strijelac jedinog pogotka za Dinamo istaknuo je važnost svog gola.

Stefan Ristovski (Foto: Vojko Basic/Cropix)

Nogometaši Hajduka dočekali su priliku za iskupljenje protiv Dinama nakon samo pet dana. Podsjetimo, prvi susret je otišao na stranu Zagrepčana 0:1 golom Petkovića.

Istim rezultatom završio je i drugi dvoboj rivala, heroj Modrih ovaj put bio je Sandro Kulenović koji je bio najbrži na Petkovićevom odbijancu u 14. minuti.

Torcida upala na teren VIDEO Kaos na Poljudu! Torcida upala na teren, igrači u panici bježali, specijalci reagirali divider

''Vrlo važna, druga pobjeda u nizu na Poljudu. Imali smo turbulentnu sezonu, ali dokazali smo navijačima da smo pravi kada je najteže. Pobijedili smo dva puta na Poljudu. Idemo po duplu krunu'', najavio je pa dodao:

''Prvi poluvrijeme smo totalno izdominirali, imao sam tri velike prilike. U obrani smo bili čvrsti, nismo primili taj gol. Vraćamo se u Zagreb s pobjedom. Kao zagrebačkom dečku zabiti jedini gol u Derbiju na Poljudu. Za mene nema više od toga", rekao je Kulenović.