Bogat sportski program

Zanimljiva uvertira za veliki derbi: Splićani ponovno uspješniji, Dinamo pao na Poljudu

Nogometašice Hajduka su svladale Dinamo u derbiju na Poljudu.

Igračice Hajduka slave gol protiv Dinama (Foto: Ante Cizmic/Cropix)

U sklopu 12. kola SuperSport Prve ŽNL nogometašice Hajduka su svladale Dinamo (2:1) na pomoćnom terenu Poljuda.

Splićanke su od samog početka preuzele inicijativu na terenu, a povele su krajem prvog poluvremena pogotkom Branke Bagarić. S tim se rezultatom otišlo na odmor, a u drugom poluvremenu smo vidjeli dva pogotka, po jedan sa svake strane.

Na 2:0 povisila je Andrea Grebenar u 58. minuti, dok je poraz zagrebačke momčadi ublažila Ana Grdiša pogotkom u 90. minuti. S ovom pobjedom igračice Hajduka su trenutno drugoplasirana momčad prvenstva sa 28 bodova, dok su igračice Dinama na četvrtom mjestu s deset bodova manje.

Bogat sportski program u Splitu

Dodajmo kako je ovo drugi derbi koji je pripao Splićanima, jučer je Torcida svladala Futsal Dinamo (3:2) u uzvratnoj utakmici četvrtfinala doigravanja prvenstva Hrvatske u futsalu, ali to nije sve.

Sutra nas čeka najveći derbi hrvatskog nogometa između Hajduka i Dinama, nekoliko dana kasnije, konkretno u utorak, igra se košarkaška utakmica između Splita i Dinama na Gripama, a veliko finale je u srijedu kada se igra Kup utakmica između Hajduka i Dinama na Poljudu.

Torcida na utakmici protiv Istre 1961 Torcida se oglasila uoči derbija protiv Dinama: Imaju važnu poruku za sve navijače divider

Mislav Karoglan Karoglana pitali hoće li igrati Perišić protiv Dinama, dao je zagonetan odgovor divider

Sergej Jakirović Jakirović najavio poljudski derbi i objasnio kakva je situacija s Rogom i Baturinom divider