Iskazali podršku

FOTO Tisuće palestinskih zastava na utakmici Lige prvaka

Navijači Celtica iskazali su glasnu podršku Palestincima.

Galerija Palestinske zastavi na utakmici Lige prvaka Palestinske zastavi na utakmici Lige prvaka Palestinske zastavi na utakmici Lige prvaka Palestinske zastavi na utakmici Lige prvaka

Nogometaši Celtica ugostili su Atletico Madrid u susretu 3. kola skupine E Lige prvaka u Glasgowu.

Pred sam početak susreta domaći su navijači razvili na tisuće zastava i iskazali podršku Palestincima u žestokom sukobu protiv izraelska vojske. Nažalost, rat je ušao u dvanaesti dan, a broj poginulih i ranjenih neumoljivo raste.

Darijo Srna, Mario Stanić i Marino Pušić Barcelona pobijedila hrvatski trio na klupi Šahtara, odlične vijesti za Dalića iz Rotterdama divider

Dodajmo kako su Škoti poveli već u 4. minuti susreta preko Furhashija, a na 1:1 je poravnao Antoine Griezmann u 25. minuti, no to je bilo kratkog vijeka. Celtic je brzo povisio na 2:1 preko Luisa Palme i s tim se rezultatom otišlo na odmor.

Na početku drugog poluvremena Alvaro Morata je ponovno vratio stvari na početak, a do kraja susreta rezultat se više nije mijenjao.