Odlučivali su centimetri

FOTO Kolarić pokazao na bijelu točku, Bebek i Pajić imali težak posao u VAR sobi

Sudac Kolarić je u 66. minuti pokazao na bijelu točku, a nakon duge VAR provjere potvrđen je 11-erac.

Patrik Kolarić (Foto: Goran Mehek/Cropix)

Nogometaši Dinama pobijedili su Slaven Belupo 5:2 u 26. kolu SuperSport HNL-a na Maksimiru.

Gosti su se odlično držali gotovo 70 minuta, vratili se iz rezultatskog deficita, ali Modri su uspjeli riješiti pitanje pobjednika u posljednjih 20 minuta.

Ključan trenutak utakmice dogodio se u 66. minuti susreta kada je Lepinjica srušio Baturinu u svom kaznenom prostoru. Kolarić je odmah pokazao na bijelu točku, a onda se oglasio VAR.

Sergej Jakirović Jakiroviću neshvatljiv potez njegovog napadača: ''Guramo ga da se oslobodi, ne znam zašto nije to napravio'' divider

Sudac Bebek i Pajić u VAR sobi analizirali su akciju kojom je započeo napad Modrih, Špikić se nalazio u potencijalno kažnjivoj poziciji. Nakon gotovo četiri minute povlačenja linija, potvrđena je najstroža kazna.

Kulenović je realizirao penal za 3:2, a kasnije je Baturina s dva pogotka stavio točku na ''i''.

Situacija s utakmice Dinamo - Slaven Belupo Situacija s utakmice Dinamo - Slaven Belupo (Foto: MaxSport/Screenshot)