Oglasio se na Instagramu

Legendarnog Vatrenog oduševio gol Brune Petkovića: "Šta je tata rekao? Tu ne može ništa šest golmana..."

Bivši hrvatski reprezentativac Dejan Lovren je pohvalio sjajan pogodak Brune Petkovića protiv Rijeke.

Bruno Petković (Foto: Damir Skomrlj/Cropix)

Dinamo je preokretom slavio kod Rijeke (1:2) i odvojio se na četiri boda od prvog pratitelja u borbi za naslov prvaka.

Marko Pjaca je doveo domaće u vodstvo pogotkom s bijele točke u 50. minuti, a onda se ukazao Bruno Petković majstorskim pogotkom iz slobodnog udarca s više od 20 metara koji je mnoge oduševio, pa i proslavljenog hrvatskog nogometnog reprezentativca Dejana Lovrena.

Bivši igrač Dinama je pratio utakmicu preko malih ekrana u društvu obitelji, a na vlastitom Instagram profilu objavio je snimku pogotka uz sljedeće riječi:

"Šta je tata rekao? Da će Bruno zabiti gol, jel tako? Pusti golmana, savršen je slobodnjak, ne može tu ništa šest golmana", objašnjavao je Lovren svojoj djeci.

Sve je zaključio Arber Hoxha pogotkom u 89. minuti za važnu pobjedu koja će vrlo vjerojatno odlučiti pitanje prvaka.

Dodajmo kako se Lovren povezuje se s Dinamom još od prošlog ljeta, klubovi su radili na realizaciji transfera, no čini se da je zapelo na visini plaće.

Doček igrača Dinama na Maksimiru VIDEO Nebo je gorjelo iznad Maksimira: Pogledajte kako su navijači dočekali igrače Dinama nakon velike pobjede divider

Stefan Ristovski Ristovski poslao poruku navijačima Rijeke pa zapjevao pogrdnu pjesmu na dočeku divider

Bruno Marić Bruno Marić nakon pobjede Dinama u Rijeci objavio emotivnu poruku s hrvatskom zastavom divider