Hrvatska reprezentacija
''Vidi se sav raskoš i sjaj''

Stanić detektirao početak preokreta: ''To je ključan trenutak, on nas vraća nazad''

Mario Stanić istaknuo je Modrićevu ulogu kod prvog pogotka Vatrenih.

Hrvatska nogometna reprezentacija još nas je jednom namučila, ali i obradovala sjajnom predstavom protiv Nizozemske u Rotterdamu. Vatreni su slavili s 4:2 nakon 120 minuta nogometa na De Kuipu.

Ključan trenutak utakmice dogodio se u 53. minuti utakmice kada su naši nogometaši poravnali rezultat golom Kramarića iz kaznenog udarca, ali velik posao odradio je i naš kapetan Luka Modrić.

Bilić i Stanić Bilić i Stanić otkrili Dalićevu formulu za rušenje Nizozemske: ''Nevjerojatno kvalitetna i hrabra odluka'' divider

Luka se izuzetno mudro ubacio ispred mladog napadača Liverpoola Codyja Gakpa, osjetio ruke, kontakt i iskusno iznudio najstrožu kaznu.

''Ovdje se vidi sav raskoš i sjaj Luke koji kvalitetno čita i uvalje se ispred igrača, koliko anticipira kontakt. To je ključan trenutak, on nas vraća nazad'', istaknuo je Stanić pa dodao:

''Luku se ne treba komentirati, već stati, gledati i uživati'', nahvalio je našeg kapetana.