Ostali sportovi
SPORTOVI
Ostali sportovi
bRAVO mANUEL!

Manuel Štrlek izabran u najbolju momčad prvenstva

Manuel Štrlek po drugi je put u karijeri uazbran u

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

Hrvatsko reprezentativno lijevo krilo Manuel Štrlek našao se u najboljoj momčadi Europskog prvenstva, a Španjolac Raul Entrerrios proglašen je najkorisnijim igračem u izboru navijača i stručnog žirija Europske rukometne federacije (EHF).

U istom izboru za najboljeg obrambenog igrača proglašen je Danac Henrik Moellgaard, a najbolji vratar je njemački reprezentativac Andreas Wolff.

Manuel Štrlek do utakmice za broncu s Norvežanima postigao je 39 pogodaka u sedam nastupa, uz samo osam promašaja i visoku realizaciju od 83 posto, što ga svrstava i među najefikasnije igrače na turniru.

Idealnu postavu EP-a u Poljskoj čine vratar Andreas Wolff (Njemačka), na lijevom krilu Manuel Štrlek (Hrvatska), na desnom krilu Tobias Reichmann (Njemačka), na lijevom vanjskom Michal Jurecki (Poljska), srednji vanjski Sander Sagosen (Norveška), desni vanjski Johan Jakobsson (Švedska) te kao kružni napadač Julen Aguinagalde (Španjolska).

 

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

 
Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍