utakmica 'na nož'

Pao i Atletico: S tri dodavanja sa svoje polovice slomljena najbolja obrana svijeta

Nogometaši Seville nanijeli su madridskom Atleticu prvi prvenstveni poraz ove sezone...

Atletico Madrid doživio je prvi poraz ove sezone u Primeri, nakon što je u nedjelju u 9. kolu na gostovanju izgubio od Seville sa 0-1. Pobjednički gol za Sevillu postigao je Steven Nzonzi u 73. minuti. Ovo je treća uzastopna pobjeda Seville, koja se probila na prvo mjesto prvenstvene ljestvice. No, Real Madrid ju može prestići ako večeras dobije Athletic Bilbao.

Bila je to vrlo žustra utakmica s čak pet žutih kartona u prvih 45 minuta, a onda i jednim crvenim u nastavku. Svega četiri minute nakon što je Sevilla zabila pogodak Koke je zaradio drugi žuti karton i ostavio svoju momčad s igračem manje.

Hrvatski branič Šime Vrsaljko, koji je dosad odigrao samo jednu prvenstvenu utakmicu za Atletico, ponovno je ostao je na klupi za pričuve.