A tek su su ušli...

Senzacija Premierlige: Srušili i Newcastle, odmah su iza Uniteda!

U prvoj utakmici nedjeljnog programa drugog kola Premierlige slavlje je upisao povratnik u najviši rang engleskog nogometa.

Huddersfield je pobijedio Newcastle s 1:0 u drugom kolu Premierlige i tako nakon 180 minuta na kontu ima maksimalnih šest bodova.

Klub koji se ovog ljeta, nakon 45 godina tavorenja po nižim ligama, vratio u najviši rang engleskog nogometa, uzeo je sva tri boda zahvaljujući pogotku kojeg je u 50. minuti Aaron Mooy.

Do kraja su sačuvali to vodstvo i upisali i drugu pobjedu, nakon što su na startu sezone s 3:0 slavili u gostima kod Crystal Palacea.

Sa šest bodova i gol-razlikom 4:0 trenutno su drugi, odmah iza Manchester Uniteda koji je u prva dva kola zabio osam komada i istaknuo kandidaturu za naslov prvaka.