Prekinut niz pobjeda

VIDEO Senzacija na Mestalli: Valencia okrenula Real, Ronaldo tragičar

Valencia je pobijedila Real Madrid 2:1 u 17. kolu Primere...

Real je poveo 1:0 golom Cristiana Ronalda u 14. minuti iz jedanaesterca. Ronaldu je 26. gol prvenstvu.

VIDEO Pogledajte što je Ronaldo promašio: Real bi moglo skupo stajati!

Ronaldo je nedugo potom imao sjajnu šansu povisiti na 2:0, ali je promašio čistu šansu, zapravo prazna vrata nakon što je prošao vratar i iz okreta pucao u malu mrežicu.

Prema viđenom u prvom dijelu činilo se da će Real lakše od očekivanja do 23. uzastopne pobjede u službenim natjecanjima, no Valencia se probudila u drugom poluvremenu.

Antonio Barragna izjednačio je u 52. minuti, a Nicolas Otamendi je donio potpuni preokret u 65. Real je igrao bez hrvatskog reprezentativca Luke Modrića koji se oporavlja od ozljede.

Real ostaje na 39 bodova, Barcelona i Atletico Madrid imaju po bod manje, s time što Barcelona može preteći Real ako večeras pobijedi u San Sebastianu, ali Realu ostaje utakmica manje, odogođena utakmica sa Sevillom. Valencia je četvrta s 34 boda.