kraljevi prvi

Real na jedvite jade pobijedio Athletic: Očajni Ronaldo izludio suigrače

Real Madrid vratio se na vrh Primere nakon što je u samoj završnici uspio slaviti protiv Athletica...

U dvoboju 9. kola Primere Real je na Bernabeu slavio protiv Athletic Bilbaa s 2-1 i preuzeo vodstvo na ljestvici.

Zidaneova momčad se bez ozlijeđenoga Luke Modrića jako mučila s Athleticom, a do pobjede su došli tek u završnici dvoboja. Real je došao u vodstvo već u 7. minuti pogotkom Benzeme, no Baski su izjednačili u 28. preko Merina.

"Kraljevski klub" do pobjede je ipak došao u 83. minuti kada je iz gužve zabio Alvaro Morata. Mateo Kovačić je odigrao cijeli susret za europskog prvaka.

Cristiano Ronaldo također je odigrao cijelu utakmicu, no bila je to utakmica u kojoj je do ludila doveo navijače Reala i svoje suigrače. Navijači su bili frustrirani koliko je u nekim situacijama sebičan, a u drugim neprecizan. Suigrači su mu pak zamjerali samo sebičnost.

U više od nekoliko navrata Ronaldo je samo trebao dodati loptu najbližem igraču i Real bi postigao četiri ili pet pogodaka večeras, no on se odlučio na šut.

Na ljestvici vodi Real s 21 bodom ispred Seville (20), koja je ranije ove nedjelje slavila protiv Atletico Madrida u velikom derbiju kola, Barcelone (19), Villarreala (19) i Atletica (18).