Bez njega 'to nije to'

Poslušajte kako cijeli Bernabeu osjeća nemoć i zaziva povratak Modrića

Nogometaši Real Madrida prosuli su dva boda u nedjeljnom ogledu protiv Villarreala na Santiago Bernabeuu odigravši tek 1:1...

Jedini pogodak na susretu za Kraljevski klub postigao je Cristiano Ronaldo iz jedanaesterca, a koliko igri Reala nedostaje hrvatski veznjak Luka Modrić bilo je jasno i navijačima.

VIDEO Bernabeu žestoko izviždao Ancelottija: Samo Hrvat može spasiti Real u 'el clasicu'?

Igrala se 63. minuta utakmice kada je u rukama Asenja završila lopta nakon još jednog bezidejnog napada Reala, a onda je s tribina krenulo skandiranje:

"Luka, Luka Modrić, Modrić"! (navijanje počinje u 28. sekundi videa)

Hrvatski reprezentativac u potpunosti se oporavio od ozljede, no nije konkurirao za utakmicu protiv Villarreala, jer trener Carlo Ancelotti jednostavno nije želio riskirati s njime. Ancelotti želi Modrića spremnog za 22. ožujak i utakmicu protiv Barcelone na Nou Campu, a do tada se nada da bi Hrvat mogao upisati neke minute u jednoj od tri predstojeće utakmice (Athletic Bilbao, Schalke, Levante).