S razlogom ljutiti

Opet oštećeni: Pogledajte novu veliku grešku protiv Barce

Barcelona je u Madridu svladala Atletico i tako se približila finalu Kupa kralja.

U Španjolskoj se nakon Barcelonine utakmice opet priča o suđenju, a čini se da su Katalonci ponovno oštećeni.

Atleticov gol Barceloni u prvoj utakmici polufinala Kupa kralja trebao je biti poništen, piše Marca, sportski dnevnik sklon Realu. Prije nego što je Antoine Griezmann zabio, Koke je povukao Suareza pa je to trebao biti prekršaj u napadu.

Inače, Barcelona je slavila s 2:1. Već u sedmoj minuti Barca je povela pogotkom Luisa Suareza iz solo akcije, a na 2:0 je povećao sjajnim udarcem Lionel Messi u 33. na asistenciju Ivana Rakitića. Domaćini su u drugom poluvremenu tek uspjeli smanjiti nakon spornog duela.

Dodajmo i da je Barcelona u prošlom kolu Primere teško oštećena na gostovanju kod Betisa (1:1). Nije joj priznat gol iako je lopta vidno prešla crtu, a nije suđen ni jedanaesterac na Neymaru.