Barca na minus jedan

VIDEO Real zaustavljen na Kanarima: Zidaneu se osvetio potez s Ronaldom!

Nakon uraganskog otvaranja sezone, Real je i drugo kolo zaredom ostao bez pobjede u prvenstvu.

U šestom kolu Primere na Kanarskim otocima su Las Palmas i Real Madrid odigrali 2:2 nakon što su gosti dvaput vodili.

Marco Asensio je u 33. minuti načeo mrežu domaćih, ali pet minuta kasnije Dominguez Tanausu izjednačava.

Strijelca Asensija Zinedine Zidane je odlučio zamijeniti u 64. minuti kada je umjesto njega ušao Karim Benzema i samo tri minute kasnije donio novu prednost Kraljevskom klubu.

Livaja zadovoljniji od Modrića

Zidane je u tom trenutku odlučio odmoriti svog najboljeg igrača Cristiana Ronalda kako bi što spremniji dočekao veliki sudar s Borussijom Dortmund u Ligi prvaka. U 72. minuti je Ronaldo izašao, zamijenio ga je Lucas Vazquez i taj potez se pokazao pogrešnim.

Real nije izdržao te je nakon lijepe akcije Sergio Araujo u 85. minuti postavio konačnih 2:2.

Bio je ovo drugi uzastopni remi Reala nakon što su prije tri dana odigrali 1:1 protiv Villarreala na Santiago Bernabeuu.

Marko Livaja je u dresu Las Palmasa igrao do 88. minute dok je Luka Modrić na terenu proveo svih 90 minuta.