Završio u 'Mućkama'

Jadni Boateng: Pogledajte kako je Internet doživio Messijevu čaroliju

Dan nakon velike pobjede Barcelone protiv Bayerna (3:0) društvene mreže su nemilosrdne prema Jeromeu Boatengu.

I dok se Manuel Neuer u izjavama nakon utakmice nije mogao načuditi kako mu je Leo Messi zabio prvi pogodak, svijet se poklonio onom drugom samo tri minute kasnije. Ivan Rakitić dao je loptu Messiju na desnoj strani, a on se sjurio prema golu pritom driblingom izbacivši iz ravnoteže Boatenga koji je završio na podu. Egzekucija lobom preko najboljeg svjetskog vratara je priča za sebe…

Messi: Očito imam nešto protiv Boatenga; Neymar: Messi? Svi vi to znate

Rakitić asistent za gol o kojem priča svijet: 'Hvala Bogu što imamo Messija'

Ponižen u svojem domu: Guardiola digao ruke pred Messijem i Barcom?

Obrana Bayerna izdržavala je silovite nalete trojca MSN do 78. minute, a onda je uslijedio potom. Nažalost za Boatenga, upravo je njegov pad bio simbola brodoloma Bavarca. Naravno, na društvenim mrežama i video servisima to nije moglo proći nekažnjeno. Pogledajte kako su se zabavili s Boatengovom 'nesrećeom'.