breaking news !: Grbin oštro po Ustavnom sudu: "Pričao sam s Milanovićem, imamo plan C. Popišali su se na sve nas"
Drugi gol u Primeri

VIDEO Duje Čopa zabio za bod Malage u San Sebastianu

Malaga je remizirala 1:1 s Real Sociedadom u San Sebastianu...

Hrvatski napadač Duje Čop bio je strijelac za Malagu u 26. kolu španjolskog nogometnog prvenstva u 1-1 (0-0) remiju na gostovanju kod Real Sociedada u San Sebastianu.

Čop je doveo svoju momčad u vodstvo u 56. minuti kada je iz blizine zakucao loptu u mrežu nakon odličnog ubacivanja Rosalesa, ali to nije bilo dovoljno za pobjedu. Na 1-1 poravnao je Agirretxe u 81. minuti.

Ovo je bio drugi Čopov pogodak u Primeri, a igrao je do 85. minute.

Malaga je sada 11. na ljestvici sa 32 boda, koliko ima i 10. Deportivo, dok je Real Sociedad deveti sa 34 boda.

U derbiju je madridski Atletico kao gost na Santiago Bernabeu svladao gradskog suparnika Reala sa 1-0, a jedini gol na utakmici postigao je Antoine Griezmann u 53. minuti. Luka Modrić odigrao je svih 90 minuta za Real, dok je Mateo Kovačić ostao na klupi "kraljevskog" kluba koji je ovim porazom ostao treći sa 54 boda. Drugi Atletico sada ima 58 bodova, dok je na vrhu Barcelona sa 63 boda i utakmicom manje.

Sporting iz Gijona je kod kuće izgubio od Espanyola sa 2-4. Sporting poveo u 20. minuti golom Carlosa Castra, a gosti su do poluvremena poravnali na 1-1. U nastavku preokret, Gerard Moreno u 48. i 58. minuti pogađa za vodstvo Espanyola 3-1. Hrvatski veznjak Alen Halilović ušao je u igru u 57. minuti, a u 62. je izborio slobodni udarac iz kojeg je Carlos Castro smanjio na 2-3. No, na kraju je ipak slavio Espanyol sa 4-2, i to autogolom Luisa Hernandeza u 80. minuti. Sporting je u zoni ispadanja, na 18. mjestu sa 24 boda, koliko ima i Las Palmas na 17. mjestu.

REZULTATI 26. KOLA:

Real M. - Atletico 0-1 (Griezmann 53)

Sporting - Espanyol 2-4 (Castro 20, 62 / Burgui 41, Gerard Moreno 48, 58, Hernandez 80-ag)

Getafe - Celta 0-1 (Nolito 71)

Betis - Rayo Vallecano 2-2 (Ruben Castro 14, 28 / Manucho 48, 51)

Real S. - Malaga 1-1 (Agirretxe 81 /Čop 56)