Koke trostruki asistent

VIDEO Mandžukić zabio u visokoj pobjedi Atletica, Juventus poražen u Grčkoj

Hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić postigao je drugi od tri pogotka koliko je Atletico Madrid zabio švedskom prvaku Malmöeu u utakmici 3. kola nogometne Lige prvaka...

Atletico Madrid je na svom Vicente Calderonu ugostio švedsku momčad, koju je slomio tek u drugih 45 minuta. Mandžukić je svoj drugi pogodak u Ligi prvaka ove sezone postigao u 61. minuti, a asistent za isti bio je sjajni Španjolac Koke. Potonji je ubacio prizemnu loptu s lijeve strane Atleticova napada, Mandžukić se ubacio ispred svog čuvara i klizeći ju ugurao pored gostujućeg vratara.

VIDEO Real konačno slavio protiv Liverpoola, Ronaldo na korak od Raula

Prethodno tom pogotku zabio je Koke, kojem je loptu na sami peterac progurao Arda Turan. Na 3-0 povisio je Antoine Griezmann, a njemu je za pogodak ponovno asistirao Koke. Hat trick asistencija Koke je upisao u 89 minuti kada je uposlio Diega Godina koji podiže na 4-0, a konačan rezultat postavlja Alessio Cerci u sudačkoj nadoknadi.

Mandžukić je na travnjaku igrao do 77. minute, kada ga je zamijenio strijelac posljednjeg pogotka Cerci.

VIDEO Arsenal preokrenuo u dvije minute, Borussia (D) pregazila Galatasaray

U isto je vrijeme u Pireju Juventus poražen od Olympiacosa s minimalnih 1-0, tako da nakon tri kola španjolski i grčki sastav predvode skupinu A sa po šest bodova, dok su Juventus i Malmö treći, odnosno četvrti sa po tri boda na svom kontu.

Liga prvaka, 3. kolo, rezultati:

Olympiacos - Juventus 1-0 (Kasami 36)

Atletico Madrid - Malmö 5-0 (Koke 48, Mandžukić 61, Griezmann 63, Godin 89, Cerci 90+3)

Liverpool - Real Madrid 0-3 (Cristiano Ronaldo 23, Benzema 30, 41)

Monaco - Benfica 0-0

Galatasaray - Borussia Dortmund 0-4 (Aubameyang 6, 18, Reus 41, Adrian 83)

Anderlecht - Arsenal 1-2 (Najar 71 / Gibbs 89, Podolski 90+1)

Bayer Leverkusen - Zenit St. Peterburg 2-0 (Donati 58, Papadopoulos 63)

Ludogorec - Basel 1-0 (Minev 90+2)