18 koševa darija

Šarić opet bolji od Bogdanovića u dvoboju najgorih momčadi NBA lige

Košarkaši Philadelphije pobijedili su na gostovanju kod Brooklyn Netsa.

Brooklyn Netsi u dvoboju dvije najlošije momčadi NBA lige nisu uspjeli uzvratiti Philadelphia 76ersima za poraz u gostima prošlog mjeseca. Tada je momčad Darija Šarića slavila s košem razlike, a u nedjelju su slavili u gostima s deset koševa razlike 105:95.

Šarić je opet imao vrlo dobru večer. Iako već neko vrijeme nije u početnoj petorci Sixersa, Šibenčanin je postigao 18 koševa za 30 minuta igre. Šut nije bio najprecizniji (5 od 13), no Šarić je jedan od najzaslužnijih za treće slavlje svog kluba u posljednjih pet utakmica.

Bojan Bogdanović je za 35 minuta zabio svega 12 poena i uklopio se vrlo lošu predstavu Netsa pred svojim navijačima.

Brooklyn je najlošija momčad lige sa samo osam pobjeda, a prati ih Philadelphia samo dvije pobjede više.