breaking news !: Ustavni sud: "Milanović ne može biti ni mandatar ni predsjednik Vlade ni ako podnese ostavku"

Tottenham se s Modrićem provukao u Ligu UEFA

Engleski nogometni premierligaš Tottenham izborio je plasman u natjecanje po skupinama Kupa Uefa. Londonski sastav je u uzvratnom susretu prvog kola odigrao 1:1 u Krakowu protiv Wisle, a kako je u prvom susretu slavio 2:1 plasirao se dalje.

Tottenham je poveo u 58. minuti kada je ubačaj Garetha Balea Wislin igrač Arkadiusz Glowacki skrenuo u vlastitu mrežu. Domaćin je 83. minuti uspio izjednačiti rezultat, a strijelac je bio Brožek. U samoj završnici utakmice domaćin je imao dvije sjajne prilike, no Heurelho Gomes je zaustavio udarce Brožeka i Clebera.

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić igrao je za goste do 76. minuti i zaradio je žuti karton, dok Vedran Ćorluka nije nastupio jer je ove sezone već igrao u Kupu Uefa u dresu Manchester Citya.