Hrvati u prvom planu

Glasajte za potez dana: Sjajan pogodak Badelja ili pobjednički potez Perišića?

Kao i prethodnih dana, donosimo vam na izbor dva najljepša poteza dana na Svjetskom prvenstvu za koja možete glasati.

Hrvatska nogometna reprezentacija u zadnjem je dvoboju D skupine Svjetskog prvenstva u Rostovu na Donu pobijedila Island s 2-1, a za dva najbolja poteza dana izdvojili smo oba pogotka Hrvatske.

Kao pobjednik skupine, Hrvatska će u osmini finala igrati 1. srpnja protiv Danske. No prije toga osvrnut ćemo se na najljepše trenutke u pobjedi protiv Islanda. Pogotke za Hrvatsku dali su Milan Badelj i Ivan Perišić (90), dok je za Islanđane izjednačio Gylfi Sigurdsson iz kaznenog udarca u 76. minuti.

Prvi potez je efektan gol Milana Badelja. Nakon lijepe akcije, Pivarić je dao povratnu loptu za Badelja, koji je izvrsno zahvatio nezgodnu loptu i zakucao je u mrežu. Drugi potez pripao je Ivanu Perišiću, koji je u 90. minuti na asistenciju Badelja zabio za pobjedu Hrvatske 2-1.