Poveli ali nisu izdržali

Atleticu bez Falcaa samo bod protiv Mallorce

U posljednjoj nedjeljnoj utakmici 18. kola Primere nogometaši Mallorce i Atletico Madrida podijelili su bodove odigravši 1-1 na Estadio Son Moixu...

Iako je igrao bez svog najboljeg strijelca, suspendiranog Falcaa, Atletico je vodio golom Raula Garcije iz 72. minute sve do završnice.

Svoj četvrti gol u sezoni Garcia je zabio nakon odbijanca, pospremivši loptu u mrežu nakon što vratar Mallorce Dudu Aouate nije uspio ukrotiti udarac Diega Coste iskosa s lijeve strane.

Na 1-1 izjednačio je "džoker" s klupe Kevin Garcia Martinez u 87. minuti, 23 minute po ulasku u igru. Tukao je iskosa s lijeve strane kaznenog prostora nakon što prethodno igrači Atletica nisu uspjeli raščistiti ubacivanje iz prekida.

U prvoj minuti sudačke nadoknade Giovani dos Santos je mogao donijeti Mallorci i tri boda, ali je njegov udarac iz slobodnog udarca završio na vratnici.

Primera, 18. kolo:

Mallorca - Atletico Madrid 1-1 (Garcia Martinez 87 / Garcia 72)

Barcelona - Espanyol 4-0 (Xavi 10, Pedro 15, 27, Messi 29-11m)

Real Madrid - Real Sociedad 4-3 (Benzema 2, Khedira 35, Cristiano Ronaldo 68, 70 / Xabi Prieto 9-11m, 40, 76)

Celta - Valladolid 3-1 (Iago Aspas 9, 30-11m, Alex Lopez 52 / Bueno 12-11m)