strahoviti tenis

Federer uzvratio udarac: Razbio Đokovića, prošao u polufinale i Nadalu poklonio broj 1!

Roger Federer pobijedio je Novaka Đokovića u posljednjem dvoboju skupine Bjorn Borg na ATP Finalsu i izborio je polufinale.

Roger Federer pobijedio je Novaka Đokovića i izborio polufinale ATP Finalsa! Švicarac je za samo 72 minute igre slavio protiv Noleta 6:4, 6:3.

Federer nije dao nikakvu šansu za pobjedu srbijanskom tenisaču, kojem je ovaj poraz značio i kraj nadanja da će vratiti broj 1. Federer je pomogao Rafaelu Nadalu da završi sezonu kao broj 1, iako se može dogoditi da nakon sutrašnjeg dvoboja završi svoj susret na ATP Finalsu.

gol expired Novinar Dnevnika Nove TV javio se s Rujevice i otkrio vjerojatni sastav za Slovake divider

Federer je oduzeo početni servis Đokoviću u trećem gemu prvog seta i onda je mirno zadržao svoj početni udarac do kraja. Break-loptom je otvorio i drugi set, no Đoković se izvukao i kod vodstva 2:1 imao prvu i jedinu priliku za oduzimanje servisa. Federer se spasio sjajnom kombinacijom udaraca s osnovne linije, a onda s dva oduzeta servisa zaključio meč u svoju korist.

Bio je ovo 49. međusobni okršaj i 23. pobjeda Švicarca.

Suparnika u polufinalu saznat će nakon dvoboja Zvereva i Medvedeva, odnosno Nadala i Tsitsipasa.

gol expired Donna Vekić fotkom s plaže raspametila fanove, ali ovakvim je prizorima stigao kraj divider