PSG je ipak prejak

Bez čuda u Parizu: PPD Zagreb teškim porazom završio europsku sezonu

Hrvatskome prvaku je bila potrebna pobjeda kod francuskog giganta, ali do nje ipak nisu došli.

Rukometaši PPD Zagreba oprostili su se od Lige prvaka porazom u zadnjem kolu skupine A u Parizu kod PSG-a s 26:37 (12:17).

Nakon izjednačenog početka, od 10. minute utakmice terenom su zagospodarile zvijezde PSG-a, pa je PPD na poluvremenu zaostajao pet golova. U drugom dijelu je prednost narasla na devet razlike (32:23), a nakraju konačnih 37:26 za francuskog prvaka.

Kod PPD Zagreba su najbolji bili Miloš Božović sa šest i David Mandić s pet golova.

Najbolji igrač utakmice bio je PSG-ova superzvijezda Sander Sagosen s devet golova.