Propuštena šansa

VIDEO West Ham imao šansu za pobjedu, ali sve je uprskao jedan navijač: Igrači se hvatali za glavu

West Ham i Lyon odigrali su 1:1 u prvom susretu četvrtfinala Europske lige u Londonu.

Iako su ostali s igračem manje u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena, nogometaši West Hama odigrali su 1:1 s Lyonom u prvom susretu četvrtfinala Europske lige na domaćem terenu.

Imali su Englezi i šansu za pobjedu pred sam kraj susreta, ali sve je uprskao jedan navijač West Hama.

Igrala se 85. minuta susreta kada su nogometaši londonskog sastava krenuli u kontru, brzo su stigli do gostujućih vrata, a onda je navijač utrčao na teren. Sudac je morao nakratko prekinuti susret, redari su uspjeli brzo svladati navijača i izvesti ga s terena.

Međutim, za nogometaše West Hama više nije bilo povratka. Propustili su sjajnu šansu za pogodak, a naposljetku i pobjedu.

Kako je navijač utrčao na travnjak, možete vidjeti OVDJE.

Inače "Čekićari" su poveli u 52. minuti golom Jarroda Bowena, koji je pucao unutar šesnaesterca, lopta je pogodila nekoga, promijenila smjer i ušla pored nemoćnog golmana.

Lyon je uspio izjednačiti u 66. minuti, odbijanac je pokupio Tanguy Ndombele i zakucao loptu u mrežu. Hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić nije nastupio za domaćine.