Izvrsna predstava

Dominantna predstava Chelseaja za finale Lige prvaka: Na terenu smo gledali samo jednu momčad

U uzvratnom susretu polufinala Lige prvaka Chelsea je s 2:0 svladao Real i prošao u finale Lige prvaka.

Chelsea se plasirao u finale Lige prvaka nakon što je u uzvratnom dvoboju u Londonu svladao Real s 2:0. U prvom dvoboju u Madridu bilo je 1:1.

Timo Werner u 28. minuti susreta i Mason Mount u 85. minuti bili su strijelci za londonsku momčad, koja će 29. svibnja u Istanbulu igrati englesko finale protiv Manchester Citya.

gol expired Vijest koja će razveseliti navijače: Niko Kranjčar vraća se u hrvatski nogomet divider

Za Chelsea će to biti treće finale, a imaju zasad samo jedan naslov iz 2012. godine, dok je Real ostao na rekordnih 13 titula.

Luka Modrić je odigrao cijelu utakmicu za Real, a Mateo Kovačić nije bio u sastavu domaćina.

Ranije su nogometaši Manchester Cityja u uzvratnom polufinalnom dvoboju na svom terenu u utorak svladali PSG te tako potvrdili 2:1 pobjedu iz prvog susreta igranog u Parizu.