breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
Igra mačke i miša

Chelsea potopio Juventus i zasjeo na čelnu poziciju: Stara dama ne pamti ovakav poraz u Ligi prvaka

Chelsea je pobijedio Juventus 4:0 u 5. kolu Lige prvaka...

Chelsea, aktualni pobjednik Lige prvaka, pobijedio je u Londonu Juventus 4-0 čime je uz torinski klub, iz skupine H, osigurao prolaz prema osmini finala ovosezonske Lige prvaka. To je Juventusu najteži poraz u povijesti Lige prvaka.

Obje momčadi imaju po 12 bodova (četiri pobjede i poraz iz međusobnog ogleda), što je neuhvatljivo za ostatak društva iz skupine. Chelsea je odigrao sjajnu utakmicu te je posve zasluženo pobijedio za skok na prvo mjesto.

gol expired VIDEO Ako ne zabija, onda asistira: Mario Pašalić namjestio sjajan pogodak Atalante u Ligi prvaka divider

Od četiri pogotka posebno treba izdvojiti drugi, kada je James iz poluvoleja rasparao gostujuću mrežu, ali i treći, kada je sjajnu akciju okončao Hudson-Odoi.

Za Chelsea, zbog ozljede, nije igrao hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić.

U drugom ogledu ove skupine Malmö je upisao prvi bod. Na domaćem terenu je odigrao 1-1 protiv Zenita iako je u završnici imao igrača više, ali je i primio pogodak u 92. minuti iz jedanaesterca (Rakicki).

gol expired VIDEO Kad Rakitić ovako dijeli lopte, teže je promašiti nego zabiti: Pogledajte ovu asistenciju divider

Antonio Mirko Čolak je odigrao svih 90 minuta za švedskog prvaka, dok je na drugoj strani Dejan Lovren startao za Zenit, ali je igru napustio u 46. minuti.