Dominacija Bavaraca

Bayern pregazio nemoćnu Barcelonu na Camp Nouu, Lewandowski dvostruki strijelac

Bayern je pobijedio Barcelonu 3:0 na Camp Nouu u prvom kolu Lige prvaka...

U četiri skupine Lige prvaka odigrane su utakmice 1. kola, a u najvećem derbiju ovog utorka Bayern je slavio kod Barcelone.

Bavarci su dominirali na Camp Nouu te su pobijedili 3-0 u ogledu skupine E. O tome kako je utakmica izgledala, mnogo toga će reći da je najbolji igrač Barcelone bio njezin vratar Ter Stegen, a tijekom drugog poluvremena domaći navijači su za svoje miljenike imali tek - zvižduke.

Prvi pogodak na susretu postigao je Müller u 34. minuti, dok je pitanje pobjednika riješeno u 56. kada je Lewandowski zabio za 2-0 nakon što je silovito domaći okvir vrata pogodio Musiala. Poljak je dodatno rastužio Barcelonu u 85. minuti golom za konačnih 3-0.

U toj skupini E druga utakmica nije ponudila nijedan pogodak. U Kijevu su Dinamo i Benfica odigrali 0-0.