Poveli iz spornog penala

VIDEO Slaven napokon prekinuo crni niz: Šibenčani pogodili gredu pa strepili do zadnje minute

Šibenik i Slaven Belupo podijelili su bodove u 13. kolu HT Prve lige na Šubićevcu.

Nogometaši Šibenika i Slavena Belupa u prvoj su utakmici 13. kola HT Prve lige na Šubićevcu igrali 1:1 (1:0).

Šibenčani su poveli golom Marina Jakoliša (23-11m), a poravnao je Zoran Kvržić (82).

Domaći su poveli sredinom prvog poluvremena nakon što je sudac Pajač pregledom snimke ustanovio da je Marina u svom kaznenom prostoru nepropisno rukom odbio udarac Marina iako je gostujući igrač samo štitio lice.

Siguran izvođač najstrože kazne bio je Jakoliš.

Pogodak Marina Jakoliša s bijele točke

Koprivničani su ipak spasili bod pred kraj dvobja kada je povratnik u HNL Kvržić glavom zatresao mrežu Šibenčana nakon kornera Glavčića.

Pogodak Kvržića za izjednačenje

Sedmi Šibenik sada ima 14 bodova, dok je Slaven Belupo deveti sa sedam. Između njih je Istra 1961 sa 11 bodova, dok je na dnu Hrvatski dragovoljac sa šest.

Na vrhu su Rijeka i Osijek sa po 24 boda, bod manje uz dvije utakmice manje ima treći Dinamo.