povratak u velikom stilu

Sammir poslao zanimljivu poruku nakon sjajnog nastupa: Nema šale s Filhom

Čini se da Sammir misli ozbiljno, a najveći test očekuje ga uskoro.

Sammir je protiv Osijeka prvi put od povratka u Hrvatsku zaigrao u prvih 11 i odmah je dao velik obol preokretu i pobjedi Lokomotive (2:1).

Nakon njegova kornera u 37. minuti pao je prvi gol Lokomotive, a u 88. minuti lijepo je proigrao Marka Tolića, koji se još ljepše oslobodio pratnje i pogodio za pobjedu.

Dvostruki asistent Sammir nakon utakmice se oglasio na Instagramu zanimljivom porukom. Uz fotografiju s utakmice, napisao je: ''Moj grad, moja igra, moja pravila!''

Jose Mourinho (Foto: AFP) Mourinho se oglasio o mogućem povratku u Real: Progovorio o Zidaneu i krizi u Madridu divider

Čini se da se nova ''desetka'' Lokomotive doista sjajno osjeća u hrvatskoj prijestolnici, u koju se vratio nakon što je prije Lokomotive kratko igrao u rodnom Brazilu.

Stara izreka ''forma je prolazna, klasa je vječna'' kao stvorena je za Sammira. Njegovo znanje i talent nikad nisu bili upitni, a pokazao je to i u susretu protiv Osijeka. Vidjet ćemo kakvu će sezonu imati u povratku na hrvatske travnjake, počeo je dosta dobro. Veliki test imat će u sljedećem kolu protiv bivšeg kluba Dinama (27. rujna).