Ukrajinski nogometaš

Pašalićev suigrač zabio pogodak pa otrčao do kamere: Skinuo je dres i poslao ovu poruku

Ruslan Malinovskij zabio je pogodak u Europskoj ligi i poslao poruku da se zaustavi rat u Ukrajini.

Nogometaši Olympiakosa i Atalante odigrali su uzvratnu utakmicu play-offa osmine finala Europske lige u Ateni (0:3), a ukrajinski nogometni reprezentativac Ruslan Mailnovskij privukao je pozornost svjetske javnosti.

Nakon što je zabio pogodak za 2:0 u 66. minuti susreta podigao je dres ispod kojeg je imao majicu sa sljedećim natpisom: "Ne ratu u Ukrajini".

Samo tri minute kasnije zabio je novi pogodak i tako potvrdio veliku pobjedu svoje momčadi. Dodajmo kako je prva utakmica igrana u Italiji završila pobjedom Atalante s 2:1.

gol expired Barcelona uvjerljiva protiv Napolija, Rangers priredio veliku senzaciju u Europskoj ligi divider

Pogodak Ruslana Malinovskija možete vidjeti OVDJE.

Hrvatski nogometni reprezentativac Mario Pašalić krenuo je od prve minute, ali već u 53. minuti susreta napustio je teren. Umjesto njega u igru je ušao Jeremie Boga.

Uvjerljivom pobjedom Atalanta je potvrdila prolaz u osminu finala Europske lige, a ždrijeb parova je na rasporedu danas od 13 sat u švicarskom Nyonu.