Isključenja za domaće

Dinamov ''čovjek škarice'' opet u prvom planu: Sjajan potez Petkovića za slavlje Modrih

U susretu 17. kola Prve HNL Dinamo je u Zaprešiću pobijedio Inter sa 2-0 i Modri ponovo imaju devet bodova više od drugoplasirane Rijeke.

Dinamo je rutinski stigao do bodova protiv Intera, a Modrima je put do pobjede bio olakšan od 51. minute kada je zbog drugog žutog kartona isključen Jasmin Čeliković. U 68. minuti isključen je domaći trener Samir Toplak zbog prigovora sucu Damiru Batiniću.

Utakmicu je obilježio sjajan pogodak Brune Petkovića koji je u 61. minuti zabio ''škaricama'' za 2-0. Bile su to njegove druge ''škarice'' ove sezone nakon što je u studenom gotovo na identičan način zabio i Lokomotivi.

Dinamo je poveo u 22. minuti golom Damiana Kadziora. Poljak je primio jednu loptu izvan šesnaesterca, uputio udarac, a lopta je na putu do gola pogodila jednog od igrača Intera u prevarila vratara Matkovića.

Dinamo vodi na ljestvici s 42 boda, Rijeka na drugom mjestu ima 33 boda, a treća je Lokomotiva sa 30 bodova. Inter je ostao sedmi sa 17 bodova...