Nije mu pomoglo

Pronađi razlike: Praznovjerni Mierez napravio promjenu protiv Dragovoljca kako bi prekinuo svoj golgeterski post

Napadač Osijeka nije optužio je detalj na dresu za svoju lošu sreću, ali nije mu pomoglo...

Nogometaši Osijeka pobijedili su u 13. kolu Prve HNL Hrvatski Dragovoljac s minimalnih 1:0 i nastavili dobru formu u domaćem prvenstvu, ali njihov najbolji i najskuplji igrač, argentinski napadač Ramon Mierez, još uvijek se muči pred golom.

Prošlogodišnji prvi strijelac HNL-a nije zabio već devet utakmica zaredom, a za ovu je pokušao nešto promijeniti.

Naime, optužio je svoj dosadašnji broj na dresu "13“ za svoju lošu sreću i odlučio ga zamijeniti trojkom, ali nažalost nije mu pomoglo za današnju utakmicu jer je nastavio postiti pred golom i poslije ovih 90 minuta protiv Dragovoljca.

Unatoč tome, utakmica je protekla u znaku broja 13 jer je jedini gol na susretu pao iz 13. kornera na utakmici, a zabio ga je Mihael Žaper u 71. minuti kojemu je to bio 13. gol u HNL-u u karijeri.