Kakvi golovi, kakva ludnica

Preokret kakav se rijetko viđa u velikim derbijima: Hrvat dodao za urnebes!

AEK je u derbiju 5. kola grčkog prvenstva velikim preokretom svladao prvaka Olympiakos s 3-2 (0-1).

Rijekin suparnik u skupini D nogometne Europske lige AEK u derbiju je 5. kola grčkog prvenstva velikim preokretom svladao prvaka Olympiakos sa 3-2 (0-1).

Gosti iz Pireja su poveli 2-0 preko Marina (22) i Odjidja-Ofoea (46), no preokret domaćih pokrenuo je svojim prvim golom Christodoulopoulos (64). Uslijedio je prekid od 20-ak minuta, a po povratku igrača na teren Christodoulopoulos (80) je svojim drugim pogotkom poravnao na 2-2 da bi Mandalos (89) u samoj završnici postigao pobjednički pogodak i to na dodavanje hrvatskog napadača Marka Livaje.

Livaja je odigrao drugo poluvrijeme za AEK koji je na vrhu ljestvice sa 13 bodova, dva više od prvih pratitelja Panioniosa i PAOK-a, dok je Olympiacos četvrti s osam bodova.

Hrvoje Milić nije konkurirao za nastup u momčadi Olympiacosa.

AEK je prije 10 dana svladao Rijeku na Rujevici sa 2-1, a susret ovih suparnika u Ateni na rasporedu je 24. studenoga u 5. kolu.