Je li to ta sezona?

Drama na Anfieldu: Liverpool u 95. minuti iz penala nastavio ludu seriju

1990. je godina kad je Liverpool zadnji put bio prvak Engleske i u taboru Redsa svi se nadaju da će je ova sezona ta u kojoj će opet uzeti titulu.

Pogotkom Jamesa Milnera iz penala u 95. minuti Liverpool je na Anfieldu slavio protiv Leicestera s 2:1 i ostao maksimalan i nakon osam kola.

Europski prvak je poveo golom Manea u 41. minuti, no James Madisson je u 80. poravnao za Lisice.

I kada se činilo da će se prekinuti čudesan niz Redsa, u petoj minuti sudačke nadoknade u kaznenom prostoru Leicestera srušen je Mane, a James Milner iz penala donosi osmu prvenstvenu pobjedu. dejan Lovren je odigrao cijelu utakmicu za domaćine.

Veliku pobjedu ostvarila je Aston Villa koja je s čak 5:1 slavila kod Norwicha.

Europski doprvak Totenham izgubio je kod Brightona s 0:3 u 8. kolu engleskog Premiershipa i time doživio čak četvrti poraz u posljednjih pet utakmica.

Brighton slavi pogodak (Foto: AFP) Noćna mora viceprvaka Europe se nastavlja: Brighton razbio Spurse, Pochettinu se sprema otkaz divider