breaking news !: USKORO UŽIVO SDP sazvao izvanrednu presicu, komentirat će odluku Ustavnoga suda
crveni vragovi gaze

Manchester United na krilima Fernandesa protutnjao Brightonom i nastavio sjajan niz

Manchester United je lakoćom slavio kod Brightona u sklopu 32. kola engleske Premierlige.

Manchester United je kao gost svladao Brighton s 3:0 i nastavio niz gostujućih pobjeda u 32. kolu engleske Premierlige.

Greenwood je u 16. minuti načeo obranu Brightona, a domaću momčad dotukao je Bruno Fernandes pogocima u 29. i 50. minuti.

S 52 boda United se probio na peto mjesto sa samo dva boda zaostatka za Chelseajem koji drži četvrto mjesto, posljednje koje vodi u Ligu prvaka. Brighton je s 33 boda na 15. poziciji.

gol expired Lionel Messi na spektakularan način zabio 700. pogodak u karijeri! divider

U srijedu su na rasporedu četiri utakmice od preostalih šest, a sastaju se: Arsenal - Norwich, Bournemouth - Newcastle, Everton - Leicester (sve u 19.00 sati) i West Ham - Chelsea (21.15).

Engleska - 32. kolo

Brighton - Man. United 0-3 (Greenwood 16, Fernandes 29, 50)

gol expired Gorica uvjerljivom predstavom pobijedila Hajduk i izgurala ga s drugog mjesta divider