snalažljivi krama

Kramarić zabio u šokantnom porazu: Hoffenheim s igračem više primio četiri gola

Hrvatski napadač zabio je utješni pogodak za svoju momčad.

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić postigao je pogodak za Hoffenheim koji je u 12. kolu Bundeslige neočekivano poražen kod kuće od Mainza s 1:5.

Kramarić je snalažljivo reagirao u šesnaestercu i zabio počasni gol za domaćine u 83. minuti, a Mainz je na ovoj utakmici zabio čak četiri gola s igračem manje.

gol expired Legenda koja je Mandži dala nadimak za GOL.hr: ''Znate priču kad je Ronaldo izgubio pa su mu se svi smijali? divider

Gosti su poveli preko Oztunalia (33), ali su u 45. minuti ostali bez isključenoga Bakua. Ipak, gosti iz Mainza su s desetoricom odigrali fantastično drugo poluvrijeme i došli do visoke pobjede golovima Kaderábeka (52ag), Kunde Malonga (62, 90+3) i Boëtiusa (90).

Visoku pobjedu ostvario je i Augsburg koji je kod kuće s 4:0 slavio protiv Herthe golovima Maxa (17), Córdove (27), Hahna (52) i Niederlechnera (80). Tin Jedvaj je odigrao cijelu utakmicu za Augsburg.