Junak Barcelone

Šokirao Real pa proslavio gol po uzoru na poznatu animiranu seriju: "To sam učinio za baku i djeda"

Pierre Aubameyang zabio je dva gola u pobjedi Barcelone nad Real Madridom u derbiju La Lige.

Još se ne stišavaju reakcije na "El Classico". Barcelona je ponizila Real Madrid s 4:0 u najvećem derbiju španjolske La Lige, a sjajnu utamicu odigrao je Pierre-Emerick Aubameyang.

Upisao je dva pogotka i asistenciju, a posebnu pozornost medija privukao je neobičnom proslavom pogotka po uzoru na poznatu animiranu seriju.

"Bila je to kugla iz Dragon Balla. S njom možete zaželiti želju. Zaželio sam pobijediti i postići pogodak za baku i djeda koji više nisu tu. Prijatelj mi je dao tu ideju", otkrio je gabonski napadač za katalonski Sport.

Aubameyang zabio dva gola Realu

Aubameyang je prvi pogodak zabio u 28. minuti susreta na aistenciju Ousmanea Dembelea, a već u prvoj minuti nastavka susreta sjajno je asistirao Ferranu Torresu za visokih 3:0.

Prvi pogodak Aube možete vidjeti OVDJE.

Gabonac je konačnih 4:0 postavio u 51. minuti susreta i tada je proslavio pogodak po uzoru na animiranu seriju.

Drugi pogodak gabonskog napadača možete vidjeti OVDJE.