Ljubav je to!

Nogometaš Rudeša ostao bez svijesti, njegova djevojka utrčala u teren, na kraju je tješio i Bebek

Nogometaš Rudeša ostao je ležati u nesvijesti poslije sudara u Drugoj HNL, a njegova djevojka utrčala je na teren...

Nogometaši Rudeša ispustili su važne bodove za plasman u Prvu HNL protiv Jaruna, ali njihov igrač Dominik Pavlović pronašao je djevojku koju ne bi smio ispustiti nikad.

Naime, u susretu 28. kola Druge HNL Rudeš i Jarun su igrali 1:1 na stadionu Kustošije, ali jedan ružan sudar nakratko je prekinuo susret.

Igrači i navijači Rudeša Rudeš kiksao protiv Jaruna, Varaždin u Sesvetama izborio dvije meč lopte! divider

Spomenuti Pavlović sudario se s igračem Jaruna i ostao bez svijesti, a njegova djevojka, koja je utakmicu pratila s tribine, čim je vidjela što se dogodilo njezinom dragom, utrčala je u teren i pošla prema ozlijeđenom igraču. Na kraju ju je tješio glavni sudac utakmice Ivan Bebek.

Kakva priča sa zapadne strane…

Inače, kad smo kod obračuna zapadnog dijela Zagreba Rudeš ga je bolje otvorio i poveo već u 17. minuti preko Bašića, ali Groznica je u 54. minuti uspio izjednačiti, što je bio, pokazalo se i konačan rezultat.