završio u pritvoru

Navijač Celtica fizički nasrnuo na Mbappea!

Ubojiti napadački trojac PSG-a razbio je Celtic u Glasgowu u 1. utakmici nove sezone Lige prvaka.

PSG je bez suviše stresa odradio gostovanje u Glasgowu u sklopu 1. kola skupine B Lige prvaka pobijedivši Celtic 5-0. Škote je uništio trio Neymar, Cavani, Mbappe, a potonjeg, ujedno i najmlađeg, igrača na travnjaku napao je jedan od "navijača" domaćeg sastava

Mbappe je uspješno izbjegao pokušaj udarca škotskog huligana, kojeg su potom redari zaustavili i izveli s travnjaka. Završio je u pritvoru i čeka kaznu za fizički nastraj na osobu.

Neymar je načeo mrežu Celtica u 19. minuti, mladi Francuz Mbappe povisio je na 2-0 u 34. minuti, a Cavani je iz kaznenog udarca zabio za 3-0 u 40. minuti. Na 4-0 povisio je Lustig u 83. minuti postigavši pogodak u vlastitu mrežu, a dvije minute kasnije Cavani je zabio i peti gol Parižana.