Boban se mora zamisliti

Najžešći navijači Milana poslali jasnu poruku Ibrahimoviću i čelnicima kluba

Najgorljiviji navijači Milana dočekali su Ibrahimovića s velikim transparentom...

Zlatan Ibrahimović debitirao je ponovno za Milan nakon 2794 dana, no Milan je kod kuće u 18. kolu Serie A odigrao samo 0-0 sa Sampdorijom.

Ibrahimović je ušao u 55. minuti pozdravljen ovacijama 58.000 gledatelja na San Siru, a odmah u prvih deset minuta imao je dva opasna udarca glavom.

gol expired Hat-trick Cristiana Ronalda, Ibra na San Siru dočekan ovacijama: Milan opet kiksao divider

Bila je to još jedna loša predstava Milana u utakmici u kojoj je napadač gostiju Galliardini imao dvije velike šanse za gol.

Najgorljiviji navijači Milana dočekali su Ibrahimovića s velikim transparentom podrške:

„I ovaj izazov proći ćemo zajedno. Dobrodošao nazad", poručili su navijači Rossonera s tribina San Sira.

No isto tako navijači Milana su izvjesili transparent na kojem stajalo: Atalanta – Milan 5:0.

gol expired Preminuo slavni vratar koji je najbolje vidio najsporniji gol u povijesti: „Umrijet ću siguran…“ divider

Aluzija je jasna, navijači Milana dali su do znanja igračima i upravi kluba da neće tako lako zaboraviti težak poraz u Bergamu u pretprošlom kolu, možda i najsramotniji u povijesti velikog kluba.

Podsjetimo da je na mjestu šefa nogometnih operacija bivši hrvatski kapetan i proslavljeni nogometaš Milana Zvonimir Boban, a na mjestu glavnom direktora talijanska legenda Paolo Maldini. Nezadovoljstvo navijača dobrim dijelom ide i na njihov račun. Moraju se dobro zamisliti.

Milan je u posljednja tri kola osvojio tek jedan bod i trenutačno je na 12. na ljestvici Serie A. Teško da je to rezultat koji će zadovoljiti navijače Milana.