nogomet ili rukomet?

Ovakva ludnica nikad nije viđena u Ligi prvaka: Raspucani Spursi i Građani ispisali povijest!

Već do 22. minute na Etihadu je palo pet golova...

Manchester City nije mogao zamisliti bolji početak četvrtfinala Lige prvaka protiv Tottenhama: već u četvrtoj minuti Raheem Sterling je pogodio malu mrežicu i poravnao ukupni rezultat na 1:1.

Međutim, Heung-Min Son je u samo tri minute uzvratio s dva gola i već nakon 10 minuta igre Tottenham je imao ugodnih 3:1 kada se gledaju obje utakmice.

Navijači Spursa nisu stigli pošteno ni proslaviti sjajan Sonov gol, a već su se obradovali nebesko plavi kibici: Bernardo Silva praktički je odmah poravnao na 2:2.

Nikad u povijesti Lige prvaka nisu ovako brzo pala četiri gola. Ali to nije sve! Mreže su mirovale cijelih 11 minuta, sve dok Sterling nije zabio svoj drugi i ukupno čak peti gol na utakmici! Dočekao je loptu na drugoj stativi i lagano pogodio za 3:2.

Doista luda utakmica na Etihadu i zasigurno susret koji će se dugo pamtiti...