TO SE ZOVE SREĆA

Ludi listić u Hrvatskoj: Uplatio 80 kuna i dobio 750 tisuća. Zauvijek će pamtiti autogol u 97. minuti

Na listiću su bili brojni velikani.

Prije tri dana u Hrvatskoj je pogođen nevjerojatan listić koji je jednom sretniku donio čak 750 tisuća kuna na uloženih 80 kuna.

Sretnik je odabrao čak 24 para i sve ih uspio pogoditi. Bilo je tu svakakvih kombinacija, a na listiću su se našli poznati nogometni velikani poput Barcelone, Atletico Madrida i Bayerna, a bilo je tu i manje poznatih klubova kao što su Charleroi, Jahn Regensburg i Beerschot.

gol expired Ibrahimović reagirao u svom stilu nakon optužbi za rasističko vrijeđanje Lukakua divider

Koeficijenti su bili uglavnom mali, a najveća kvota na listiću bila je 1,90 na pobjedu Hoffenheima protiv Kölna u dvoboju u kojem je Andrej Kramarić zabio dva gola.

Veliku neizvjesnost sretniku je donijela utakmica Gaziantepa i Hatayspora u turskom prvenstvu. Oklada je bila na X2, a Gaziantep je vodio 1:0 do 97. minute, kada je Junior Morais zabio autogol za podjelu bodova.