Presudio Tousart

Lyon zaustavio Ronalda, nadigrao i nokautirao Juventus: Francuzi bliže četvrtfinalu

Juve je u drugom dijelu pojačao pritisak, ali bez konkretne završnice i domaćin je uspio obraniti pogodak prednosti.

U drugom susretu Lyon je priredio iznenađenje pobijedivši Juventus sa 1:0, a pogodak odluke zabio je Lucas Tousart u 31. minuti.

Bila je to prva pobjeda Lavova u pet međusobnih susreta protiv torinske Stare dame.

Prvu priliku na utakmici vidjeli smo u 21. minuti, a zaprijetio je domaćin, no udarac glavom Kara Ekambija nakon ubačaja iz kornera završio je u vratnici. Daleko bolju igru Lyon je okrunio vodstvom u 31. minuti, a pogodak je postigao Lucas Tousart na asistenciju Houssema Aouara.

gol expired Dokaz koliko je Juve ranjiv: Ovo im se nije dogodilo cijelo desetljeće! divider

Francuzi su u 40. minuti imali još jednu odličnu priliku, no Ekambi je pucao preko gola. Talijanski prvak u prvih 45 minuta nije pokazao ništa, a kako je igrao dovoljno pokazuje podatak da u prvih 45 minuta nije uputio niti jedan udarac u okvir domaćeg gola.