Prvijenac pa još jedan

Sjajni Kalinić s dva komada odveo Milan do pobjede, suci mu oduzeli hat-trick

Nikola Kalinić bio je dvostruki strijelac u pobjedi Milana kod kuće protiv Udinesea s 2:1.

Hrvatski napadač Nikola Kalinić, koji je ovog ljeta pojačao AC Milan, pokazao je navijačima da je odlična investicija sedmerostrukog prvaka Europe, te je sa dva gola donio Rossonerima pobjedu 2-1 protiv Udinesea u 4. kolu talijanskog prvenstva.

Hrvatski napadač doveo je Milan u vodstvo u 22. minuti na asistenciju Calabrije. U 28. minuti izjednačio je Lasagna, ali u već u 31. Kalinić je bio najsnalažljiviji u šesnaestercu i vratio je Milan u vodstvo. Kalinić je postigao i treći pogodak, ali suci su mu oduzeli hat-trick zbog vrlo dvojbenog zaleđa.

Milanu je ovo treća pobjeda u četiri utakmice i nalazi se na četvrtom mjestu ljestvice.