Ocjene Rapid-Dinamo

Kako su igrali: Oršić jedini zadovoljio, još dvojica s prolaznim ocjenama, najgori na terenu stoper Modrih

Krznar je na poluvremenu načinio dvostruku izmjenu i promijenio sustav, međutim nije ništa postigao...

Nogometaši Dinama izgubili su od bečkog Rapida 2:1 u 3. kolu Europa lige, a sve bitno odigralo se u uvodnih 45 minuta. Golove za Rapid, kojem je ovo prva pobjeda, zabili su Marco Grull (9) i Maxmillian Hofmann (34), dok je strijelac za "Modre" bio Mislav Oršić (24).

gol expired Dinamo izgubio u Beču: Modra obrana opet kiksala, Rapid nadigrao Modre i zasluženo slavio divider

Upravo je jedini Modri strijelac bio najbolje ocijenjeni igrač Modrih prema statističkom portalu WhoScored.com s ocjenom 7.4, a s njim u istu rečenicu mogli su još eventualno asistent Luka Ivanušec s ocjenom 6.8 i Josip Mišić, koji je za svoju rolu u veznom redu dobio 6.9.

Ostatak momčad apsolutno je podbacio, a najgore ocijenjeni igrač na terenu bio je Dinamov stoper Rasmus Lauritsen, koji je na poluvremenu izašao s ocjenom 5.6.
Damir Krznar je na poluvremenu prešao na sustav 4-3-1-2, međutim nitko od zamjena nije se istaknuo osobito, a nije ni utjecao na promjenu rezultata.