Ocjene Dinamo-Genk

Kako su igrali: Četvorica Dinamovih igrača iznad prosjeka, oduševili džoker s klupe i mladi stoper

Nogometaši Dinama i Genka podijelili su bodove u utakmici 5. kola Europa lige na Maksimiru.

Hrvatski prvak Dinamo i Genk odigrali su 1:1 na Maksimiru u susretu 5. kola Europa lige, domaćin je poveo golom Luke Menala u 35. minuti, a gosti su izjednačili preko Ikea Ugboa u završnici prvog dijela.

gol expired Dinamo poveo, Genk izjednačio: Modrima u Londonu bod dovoljan za drugo mjesto divider

Statistički portal Whoscored.com izbacio je ocijene glavnih aktera odmah po završetku susreta.

Prvi gol djelo je Krznarovog džokera s klupe koji je drugi put ove sezone startao od prve minute u Europi i za svoj nastup dobio je drugu najveću ocjenu u plavom dresu 7.5. Najbolje ocijenjeni igrač Dinama bio je asistent Kevin Theophile Katherine, koji je za tu dugu loptu i defenzivnu partiju dobio 7.6.

Može li Dinamo osigurati proljeće u Europskoj ligi?