prilika za staru damu

Roma zaustavila Interov pobjednički niz, Juventus može preuzeti vrh

Inter je upisao remi nakon pet uzastopnih pobjeda.

Nogometaši Intera i Rome u prvom su susretu 15. kola talijanskog prvenstva na San Siru odigrali 0:0.

Marcelo Brozović odigrao je svih 90 minuta za Inter, dok je Nikola Kalinić ostao na klupi Rome.

gol expired Sjajne vijesti iz Torina: Pjaca se vratio u momčad Juventusa divider

Inter je bio bolja momčad i imao je nekoliko izglednih šansi, ali Roma je izdržala sve nalete. Ponajbolju priliku za Inter zapucao je Marcelo Brozović, u 45. minuti ostao je sam u šesnaestercu, ali prebacio je gol.

Vodeći Inter sada ima 38 bodova, dva više uz utakmicu više od drugog Juventusa koji u subotu gostuje kod trećeg Lazija, dok je Roma četvrta sa 29 bodova, jednim manje od Lazija, a jednim više od petog Cagliarija.

gol expired Allegri stiže u Premierligu? "Učim engleski i vraćam se maksimalno pripremljen" divider